KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8192459
nr 819 2459
Träsnitt
Yeishi, bladets mått: 26x19
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 april 2013
kl 20:58:13
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
450 kr
450 kr
500 kr
700 kr